קידוחי בובקט

שירותי קידוחי קרקע עם בובקט לכל סוגי החפירות במחירים הכי משתלמים

 

קידוחי בובקט  

מחפרון בובקט, או מיני מחפרון הוא אחד מהכלים הפופולאריים ביותר לביצוע קידוחי קרקע למיניהם. בזכות הקומפקטיות של הכלי לצד יכולות קידוח ב 360 מעלות השימוש בבובקט יכול לייעל את העבודה ולחסוך זמן רב וכסף, ומעל הכל, מדובר בפתרון מושלם במקום בו נזקקים לשימוש בכלי חפירה באזורים עם מוגבלות מצומצמת או אפילו בתוך מבנים או תחת מבנים.

את היקידוח מבצעים באמצעות תוספת מקדח הידראולי המתווסף לגחון הרכב ובאמצעותו למעשה מבצוע הקידוח. המקדחים מגיעים במגוון תצורות וגדלים למגוון מטרות נפוצות בקידוחי קרקע החל מקידוח כלונסאות ועד קידוחי קרקע למטרת תשתיות, קידוחי קרקע ליסודות, ועוד ועוד סוגי קידוחים מורכבים ופשוטים כאחד. 

בסרטון הבא, תראו דגומא לקידוח קרקע באמצעות אחד מדגמי בובקט הפופולאריים ולהתרשם אם מדובר בפתרון הנכון עבורכם. אתם מוזמנים כתמיד גם לפנות אלינו בכל נושא ושאלה. צפיה מהנה.  

 

 

 

 

מומחים בקידוחי בובקט

073-7024062

 

למי מתאים שירותי בובקט קידוחים: 

תחת הכותרת של קידוחים מונחים מגוון עצום של עבודות שמתאימות למוסדות, חברות בניה, קבלנים, שפוצניקים וגם אנשים פרטיים הרוצים לבצע מגוון עבודות חפירה החל מקידוחי יסודות ועד קידוחי כלונסאות.   

 

קידוחים עם בובקט- בקבלנות או לפי יום? 

אחת השאלות הראשונות שעולות בכל פרויקט הוא אופן ההתקשרות. האם עדיף לשכור בובקט עם מפעיל לפי יום או האם לקחת קבלן בובקט לביצוע קידוחים כפרויקט קבלני. זאת שאלה מורכבת שאין לה תשובה אחת. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לייעוץ טלפוני למציאת הפתרון האופטימאלי עבורכם. ניתן גם ליצור עמנו קשר באמצעות הטופס בתחתית העמוד. 

 

קידוחי בובקט מחיר – קבלו הצעת מחיר לבובקט בקליק

מתעניינים כמה יעלה לכם בובקט קידוחים לפי פרויקט, לפי שעה או לפי יום? אתם מוזמנים להתקשר למוקד השירות לקבלת הצעת מחיר, או ליצור קשר באמצעות הטופס בתחתית העמוד. בנוסף, ניתן גם להתרשם ממחירים ממוצעים הנהוגים בענף בעמודי המחירונים שלנו. יש לקחת בחשבון שהמחירים המוצגים הינם ממוצעים הנהוגים הענף ושייתכנו שינויי מחירים בהתאם לגורמים משתנים כגון היקף העבודה, מורכבות הביצוע, מיקום גיאוגראפי וכיוצא בזה.

 

קידוחי בובקט

073-7024062

הזמינו עבודות קידוחי עם בובקט במחיר הטוב באזור המרכז

אתם מזומנים ליצור עמנו קשר להזמנת שירותי בובקט ובכל נושא ושאלה.

שתף